Image
Вітаємо! Ми раді, що ви хочете навчатися у нас в Українському Біблійному Інституті. Наш наступний навчальний рік почнеться 4 вересня 2023 року і буде виглядати таким чином:
Осінній семестр: 3 вересня 2023 - 15 грудня 2023
Канікули: 16 грудня 2023 - 14 січня 2024
Весняний семестр: 15 січня 2024 - 31 травня 2024
Літні канікули: 1 червня 2024 - 2 вересня 2024
Ми пропонуємо вам три форми навчання. Наразі, всі вони є дистанційні:

Студент повної форми навчання

Такий студент поступає на нашу півторарічну програму і займаєтеся онлайн з викладачем п'ять разів на тиждень. Ці заняття проходять в онлайн класі приблизно 6 годин на день і включають домашнє завдання. Після закінчення півторарічної програми ви отримаєте диплом випускника УБІ. (Деякі студенти повної форми навчання можуть розраховувати на фінансову допомогу від приватного донора).

Студент часткової форми навчання

Такий студент навчається у свій вільний час (або в онлайн класі, якщо час дозволяє, або переглядаючи запис лекцій). Він може проходити по одному предмету за раз (з виконанням всіх завдань і тестів), і повинен здавати кожен предмет протягом двох місяців.

Вільний слухач

Ми завжди раді підключати до навчання і людей у ролі вільних слухачів. Вони можуть бути присутніми в онлайн класі або слухати лекції у запису. Також, їм не обов'язково виконувати завдання або тести. Вільні слухачі можуть проходити один предмет за раз, на що їм відводиться два місяця.

Якщо ви хочете стати студентом повної форми навчання, часткової форми навчання або вільним слухачем, будь ласка, заповніть заявку за цим посиланням. Ми зв'яжемося з вами, коли її отримаємо.

Якщо у вас є додаткові питання, будь ласка, скористайтеся цією контактною формою, і ми відповімо вам якомога швидше.

Якщо ви подаєте рекомендацію для студента повної або часткової форми навчання, перейдіть сюди. Для вільних слухачів рекомендації не потрібні.